Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Janusz Szymański” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zarząd i Radni miasta Iłży”

 

Radni i zarząd miasta Iłży 1934 rok.

Kolekcja (zbiór/zespół): Janusz Szymański, Słowa kluczowe: radni, zarząd, Iłża, 1934 r,


Zarząd i radni miasta Iłży 1934 rok. Pierwszy rząd od lewej siedzą: 1. 2.Józef Zięba 3. 4. Pawelec - burmistrz 5. 6.Jan Grajewski Drugi rząd od lewej: 1. 2. 3. 4. Adam Szymański 5. Trzeci rząd: 1.Władysław Sikora 2. 3. Stanisław Pastuszkiewicz (garncarz) 4. 5.


Nazwa dokumentu: Radni i zarząd miasta Iłży 1934 rok.
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Janusz Szymański
Teczka (jednostki archiwalna): Zarząd i Radni miasta Iłży
Numer ID: CATL 39 J / 3.4.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1934-07-01
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Muzeum Regionalne w Iłży
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: radni, zarząd, Iłża, 1934 r,
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zarząd i Radni miasta Iłży"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.