Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Wspomnienia i relacje » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Książki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Książki”

 

Lud.Jego zwyczaje, sposób życia,mowa, podania, przysłowia, obrzędy, gusła, zabawy, pieśni, muzyka i tańce. Serya XX. Radomskie. Cz.1

Kolekcja (zbiór/zespół): Książki,


Książka oryginalna z XIX wieku.Zachowana w złym stanie, papier bardzo kruchy.Dotyczy regionu radomskiego. Na okładce Przedstawił: Oskar Kolberg Członek kor.Akademii umiejętności w Krakowie oraz Towarzystw naukowych w Paryżu, Petersburgu, Lizbonie i muzycznego we Lwowie.


Nazwa dokumentu: Lud.Jego zwyczaje, sposób życia,mowa, podania, przysłowia, obrzędy, gusła, zabawy, pieśni, muzyka i tańce. Serya XX. Radomskie. Cz.1
Dział: Wspomnienia i relacje
Kolekcja (zbiór/zespół): Książki
Teczka (jednostki archiwalna): Książki
Numer ID: CATL 39 E / 1.1.1
Sygnatura: brak
Autor: Kolberg, Oskar
Data wytworzenia: 1887-01-01
Wytwórca: Wydana z pomocą Akademii Umiejętności w Krakowie w Drukarni Uniwersytetu Jagielońskiego pod zarządem Anatola Marjana Kosterkiewicza
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: książka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MGBP Iłża
Licencja: Domena publiczna
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Książki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.